Multimedia

Wi-Fi

Szybko i bezpiecznie surfuj w internecie. Wysyłaj maile, ściągaj ebooki, oglądaj mecze, rób zakupy. Bezpłatne Wi-Fi do Twojej dyspozycji przez całą podróż.

Gniazdka, USB

Przy każdym fotelu znajdziesz gniazdka zasilania oraz porty USB. Podczas podróży nie musisz martwić się o swój sprzęt, możesz swobodnie i bez ograniczeń z niego korzystać.

Kuchnia

Śniadanie

Ciepłe, pachnące rogaliki wypiekamy dla Ciebie na pokładzie. Na Twój talerz trafiają wyśmienite, świeżo przygotowane kanapki. Możesz też wybrać jedno z jogurtowych dań lub sałatkę. Szef kuchni codziennie czuwa nad świeżością i jakością Twoich posiłków. To nie żart – w Platinum podamy Ci wymarzone śniadanie.

Kawa

Zasługujesz na idealną kawę, taką tylko dla Ciebie. Nieprzeciętną i absolutnie wyjątkową. W Platinum mamy profesjonalny ekspres ciśnieniowy i mielimy ziarna kawy, które zostały wypalone na nasze zamówienie. Najlepsi bariści dopilnowali, żeby każdy łyk smakował Ci niezmiennie dobrze.

Obiad/obiadokolacja/kolacja

Szef kuchni skomponował menu specjalnie dla Sfery Platinum. Znajdziesz tu smaki, których nie zapomnisz i po które będziesz wracać. Mamy coś i na mały i na wielki głód. Coś dla mięsożerców i coś dla wegan. Dania, które serwujemy przygotowywane są tylko ze świeżych produktów. Codziennie.

Menu

Niezależnie od tego, który to będzie Twój posiłek, my gwarantujemy, że najesz się dobrze i smacznie. Wybierz z menu swoją ulubioną pozycję i przekonaj się, dlaczego szef kuchni skomponował ją specjalnie dla Ciebie. W Platinum serwujemy tylko najlepsze dania. Sprawdź menu.

Komfort

Indywidualne oświetlenie

Ustaw oświetlenie dopasowane do Twoich potrzeb. Indywidualne rozwiązania pozwalają na podróż w pełnym komforcie.

Regulowane fotele

Ergonomiczne i komfortowe fotele pozwolą Ci znaleźć idealną pozycję do pracy, relaksu, posiłku. Więcej miejsca na nogi, praktyczne detale oraz Twoja własna przestrzeń to komfort bez kompromisów.

Rezerwacja miejsca

Twój bilet, Twój fotel. Bez żadnych dodatkowych opłat zarezerwujesz swoje ulubione miejsce. Liczymy się z Twoimi potrzebami i szanujemy Twoje wybory.

Garderoba

W biznesie liczy się dbałość o wszystkie szczegóły. My zadbamy o Twój idealny strój, będziesz wyglądać nienagannie. Platinum+ to jedyne w Europie autokary, które posiadają oddzielną garderobę.

Pozostałe

Stewardessy

Na pokładzie zawsze można liczyć na ich opiekę. Świetnie wiedzą, co mają robić, ponieważ zostały odpowiednio przygotowane i przeszkolone. Co prawda ich uroda oraz wdzięk to nie nasza zasługa, ale miło nam, że tym również możemy się pochwalić.

Kierowcy

Długa i wnikliwa rekrutacja dała nam pewność, że mamy naprawdę doskonałą załogę. Kierowcy Sfery Platinum są odpowiedzialni, doświadczeni, uprzejmi, nienachalni i zawsze pomocni.

WC

W każdej chwili możesz się odświeżyć w wygodnej, przestronnej łazience pokładowej. Twoje doskonałe samopoczucie podczas podróży to dla nas priorytet.

Płatności

Za dodatkowe usługi, z których możesz skorzystać w Sferze Platinum zapłacisz w najbardziej wygodny dla siebie sposób. Możesz użyć gotówki, karty płatniczej lub telefonu, możesz też skorzystać z aplikacji BLIK. Ma być szybko, bezpiecznie i wygodnie. Na każdym etapie Twojej podróży.